Informacja Administratora

Informacje / Інформація

Przedszkole funkcjonuje w godzinach 6.00-17.00.
Przedszkole posiada 5 sal, które są wyposażone w ciekawe pomoce dydaktyczne stymulujące rozwój dziecka w każdym wieku.

Dysponuje sprzętem sportowym m.in. drabinki, zjeżdżalnie, inne przyrządy gimnastyczne, mega -  klocki, gry planszowe – podłogowe.

W naszej placówce zatrudniona jest wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna otwarta na potrzeby dziecka i jego wszechstronny rozwój w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.

Dzieci uczęszczające do przedszkola czują się kochane i szczęśliwe, są przygotowane do przeżywania sukcesu i radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

Dbamy o właściwe przygotowanie wychowanków do przyszłej edukacji szkolnej.

Dajemy dzieciom możliwość rozwoju poprzez stosowane aktywne metody pracy z dzieckiem.

Organizowane są atrakcyjne, ciekawe zajęcia wspierające aktywność twórczą dziecka.

Wychowankowie przedszkola często biorą udział w różnych konkursach i odnoszą wiele sukcesów.

Tworzymy warunki do wyrównywania szans edukacyjnych i osiągnięcia gotowości szkolnej.

W ofercie edukacyjnej przedszkola proponuje się bezpłatną naukę języka angielskiego, zajęcia gimnastyki korekcyjnej oraz zabawy muzyczno – rytmiczne.

Współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, nasze dzieci są pod opieką psychologa i logopedy.

Poza tym, organizujemy wiele wydarzeń m.in. przedstawień teatralnych, spotkań z muzyką, wycieczki bliższe i dalsze, spacery oraz w każdej grupie różnego rodzaju uroczystości.

Дитячий садок працює з 6.00 до 17.00.
У дитячому садку 5 кімнат, обладнаних цікавими засобами навчання, які стимулюють розвиток дітей різного віку.

У ньому є спортивний інвентар, в т.ч драбинки, гірки, інше гімнастичне обладнання, мегаблоки, настільні ігри - підлога.

У нашому закладі працює кваліфікований та досвідчений педагогічний колектив, відкритий до потреб дитини та її всебічного розвитку в атмосфері прийняття та безпеки.

Діти, які відвідують дитячий садок, почуваються коханими та щасливими, вони готові до успіху та долання складних ситуацій.

Ми дбаємо про належну підготовку учнів до майбутнього шкільного навчання. Ми даємо дітям можливість розвиватися через активні методи роботи з дитиною.

Для підтримки творчої активності дитини організовуються привабливі, цікаві заходи.

Вихованці дитячого садка часто беруть участь у різноманітних конкурсах і досягають великих успіхів.

Створюємо умови для вирівнювання освітніх можливостей та досягнення шкільної готовності.

Освітня пропозиція дитячого садка включає безкоштовні уроки англійської мови, заняття корекційною гімнастикою та музично-ритмічні ігри.

Ми співпрацюємо з Психолого-педагогічною консультацією, наші діти перебувають під наглядом психолога та логопеда.

Крім того, ми організовуємо багато заходів, в т.ч театральні вистави, зустрічі з музикою, ближчі та дальні подорожі, прогулянки та різні види свят у кожній групі.